Chic Retreat On Skorepka Street

  • 100 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Chic Retreat On Skorepka Street Praag appartementen van 100 m² bieden gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals het Nationale Bibliotheek Clementinum, gelegen op loopafstand van nog geen 6 minuten ervandaan. Het appartement is gelegen op afstand van 1 km van Centraal van Praag treinstation en op slechts 300 meter van Myslikova busstation.

Chic Retreat On Skorepka Street appartementen hebben een keuken met airconditioning en een wasmachine voor optimaal comfort. In het appartement zijn een apart toilet en een wasmachine voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

De accommodatie is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het 1-slaapkamer appartement is op een korte afstand van de Petříntoren gelegen, terwijl de Oud-Nieuwe Synagoge zich op loopafstand van nog geen 10 minuten bevindt. Bovendien ligt Chic Retreat On Skorepka Street appartement binnen 750 meter loopafstand van De Karelsbrug. De 1-badkamer accommodatie ligt op een klein stukje lopen van het Letná Park. Het Národní třída metro station is op loopafstand van nog geen 5 minuten.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Chic Retreat On Skorepka Street Praag
Prague Days - Two-Bedroom Apartment With Workspace Right Next To Old Town Square
Mobiele prijsaanbieding

Prague Days - Two-Bedroom Apartment With Workspace Right Next To Old Town Square

9.2
Schitterend 51 beoordelingen
112 m van de accommodatie
USD 424 USD 382
per nacht
Old Town Konviktska - Bohemian Residence
Mobiele prijsaanbieding

Old Town Konviktska - Bohemian Residence

8.7
Fantastisch 91 beoordelingen
158 m van de accommodatie
USD 193 USD 174
per nacht
Classic Old Town Stay
Mobiele prijsaanbieding

Classic Old Town Stay

8.8
Fantastisch 65 beoordelingen
160 m van de accommodatie
USD 114 USD 103
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    19 km

    Treinstations

    Masaryk's Railway Station
    1,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Chic Retreat On Skorepka Street appartement gelegen?
      Chic Retreat On Skorepka Street appartement is in de wijk Wenceslausplein in Praag gesitueerd, op 2 km van het Hradčany.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Chic Retreat On Skorepka Street appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Chic Retreat On Skorepka Street appartement zijn onder andere de Vysehrad, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Chic Retreat On Skorepka Street appartement te verblijven?
      Een overnachting in Chic Retreat On Skorepka Street appartement kost €201.
    • Welke betaalmethoden accepteert het appartement?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Mastercard
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Chic Retreat On Skorepka Street appartement?
      Restaurants in de buurt van Chic Retreat On Skorepka Street appartement zijn onder andere U Tri Ruzi en U Medvídků restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Chic Retreat On Skorepka Street appartement?
      Bij Chic Retreat On Skorepka Street appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, glaswerk en een vaatwasser.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 100 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    19 km

    Treinstations

    Masaryk's Railway Station
    1,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Chic Retreat On Skorepka Street Praag

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten